Logo

DEKEMADÜNYANIN EN HASSAS ISIL İŞLEM FIRINLARI


AUSTROMAT 624

Kanıtlanmış pişim odası konsepti, tüm sıcaklık aralıklarında mükemmel pişim sonuçlarını sağlar. Sezgisel kullanıcı arayüzü ve internet yetenekli elektronik kombinasyonu, ideal modern diş teknisyeninin pratik ihtiyaçlarına uyum sağlar. Diş teknisyenlerinin günlük çalışmaları yeniden düzenlenir.

DENTAL PORSELEN FIRINI

AUSTROMAT 624, pişim tecrübelerimizin kontolü ile arzulanan işlerin dışında bir şey yaşanmasını engeller. Fırın, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran üzerinden işletilmektedir.

Farklı veri ve çıkış olanaklarının yanı sıra çok sayıda program düzenleme fonksiyonları ile bir diş teknisyeninin bireysel gereksinimlere mükemmel uyum sağlar. Sadece tek bir düğmeye basarak 200 aktif programlarından birini başlatabilirsiniz. Program isteğe bağlı olarak, uzaktan bir ağ üzerinden çalışma sırasında bile değiştirilebilir. Arka planda, fırının veri tabanındaki sınırsız miktardaki programı depolayabilrisiniz.

YILLAR BOYU SORUNSUZ ÇALIŞMAK ÜZERE TASARLANDI

Yıllar boyunca DEKEMA, hemen hemen aynı pişim haznesini kullandı. Bu dayanağa göre, her sıcaklık aralıklarında üstün pişim sonuçları elde ettik. En önemli prensiplerimizden biri, pişim sonuçlarını optimize etmek için yaptığımız değişimlerdir. Bu en önemli parçanın maliyeti de yüksek olmak zorunda.


DOKÜMANLAR

DEKEMA fırın ailesine ait ürünler ve detayları için aşağıdan broşür ve flyer dosyalarını indirebilirsiniz.

Broşür

 


YUKARI