Logo

DEKEMADÜNYANIN EN HASSAS ISIL İŞLEM FIRINLARI


AUSTROMAT 654 PRESS-I-DENT

AUSTROMAT 654 press-i-dent, yenilikçi, kontrollü, elektromanyetik yukarı presleme itici gücüyle donatılmıştır. Eşsiz pres olanakları ile diş teknisyenlerinin zihnini yeni bir dünyaya açar. Çok-katmanlı ve çoklu-ingot presleme artık hayal degil. Ve tabi, kapalı pişim haznesiyle donatılmıştır. Üstünde hiçbir delik, hiçbir soğuk nokta yoktur. Mükemmel pişim için gerekli homojen ısı yayılımını sağlar.

KOMBİNASYON FIRINI: HEM PRES, HEM PORSELEN

ABir halka içinde birden çok piston ile çeşitli renkler preslenmesi; vakumsuz pres, presleme sırasında hızlı soğutma adımları; en yüksek müşteri memnuniyetine yönelik yüksek ve düşük füzyon diş seramik pişimi. Sadece tek bir fırın bu özelliklere sahip: The AUSTROMAT 654 press-i-dent. Benzersiz kapalı ısı yalıtım sistemi, kesinlikle pres fırını için eşsiz bir özellik. Ve özellikle press-i-dent türündeki fırınları daha da geliştirmek için üretilmiş yukarı presleme itici gücü geliştirilmiştir . Destansı hassasiyet ve doğruluk.

Çalışma operasyonu, kullanıcı arayüzü ve ya editör, AUSTROMAT 624/644 için aynıdır. Ve kesinlikle işlevselliği arttırıldı. Kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Eğer isterseniz, onun büyük, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranını uzaktan bir ağ üzerinden de çalıştırabilirsiniz.

TRIXPRESS

DEKEMA trixpress sistemi, AUSTROMAT press-i-dent fonskiyonları için uyarlanmış 100 g, 200 g, 380 g arasında halka boyutları içerir. Bu üç boyut, birbirinden bağımsız 14 adet köprü için bütün pres ve overpres tekniklerini kapsar. Tek kullanımlık yer tutucular istendiği gibi düzeltildiği zaman, aynı anda 30 g a kadar porselen ve/veya aynı anda beş farklı renkte tek presleme yapabilir. Kullanılan pres ingotları, porselen dağıtımı yaparak çeşitli pistonlar için optimize edebilir:


DOKÜMANLAR

DEKEMA fırın ailesine ait ürünler ve detayları için aşağıdan broşür ve flyer dosyalarını indirebilirsiniz.

Broşür

 


YUKARI