Logo

DEKEMADÜNYANIN EN HASSAS ISIL İŞLEM FIRINLARI


AUSTROMAT 674 baSiC2

İsmini ısıtma elemanlarından almıştır. Isıtma elemanı olarak diğer fırınlardan farklı olarak silisyum-karbit (SiC) kullanılmaktadır. Her katta/seviyede yaklaşık 40 üye sinterlenebilir. Üç adet ısıtma elemanı 1530 dereceye kadar homojen ısı yayılımı yapabilir.

100MM ÇAPINa KADAR RESTORASYONLAR SİNTERLENEBİLİR

SiC ısıtma elemanları size eşsiz bir avantaj sunuyor: Zirkonya restorasyonlar yeşillenmiyor ve renk bozulmaları yaşanmıyor!

Kapalı haznesinde 1530 dereceye kadar sağlıklı sinterleme yapılırken AutuDry mekanizması ile basamaklar halinde zirkonya restorasyonlar indililir yada kaldırılır. DEKEMA Base veritabanından sinterleme programları indirilebilir.

QR kod (kare-kod) ile çalışılabilir. QR kod ile tek bir okutma ile sinterizasyon programı çalıştırılabilir. QR kodlar doğru materyal için doğru sinterizasyon parametrelerinin seçilmesini sağlar.

KATANA™ ZİRKONYA BLOKLARI İÇİN 90 DAKKADA MÜKEMMEL SONUÇLAR

DEKEMA fırınlarının tümünde detaylar çok iyi incelenmiş, kaliteyi etkileyebilecek her unsur dikkatle değerlendirilmiştir. 40 yılı aşan tecrübesi ile DEKEMA fırınları mükemmel sonuçlar vaat ediyor. Kuraray Noritake'nin DEKEMA işbirliği ile geliştirdiği 90 dakikada KATANA™ zirkonya sinterizasyonu dental sektörün en önemli inovasyonlarından birisidir.


DOKÜMANLAR

DEKEMA fırın ailesine ait ürünler ve detayları için aşağıdan broşür ve flyer dosyalarını indirebilirsiniz.

Broşür KATANA™ Broşürü

 


YUKARI