Logo

TURKUAZDENTAL.COM YASAL UYARILAR


İÇERİK

Bu sitede yer alan materyallerin hiçbirisi Turkuaz Dental'in izni olmadan ticari amaçla kullanılamaz. Tüm görsel imaj ve metinlerin bütün hakları saklıdır, Turkuaz Dental'in her ayrı durum için özel izni olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, ticari amaçla kullanılamaz.

Bu web sitesinde bulunan görsel öğelerin ve metinleri kısmen veya tamamen değiştirmek yasaktır. Görsel öğelerin, videoların, broşürlerin, metinlerin veya diğer materyallerin değiştirilmesi cezai ve/veya yasal sonuçlar doğurabilir.

Bu sitede yer alan tüm bilgiler rehber olması amacı ile siteye yüklenmiştir. Daha detaylı teknik ve güncel bilgi için lütfen Turkuaz Dental teknik servisine başvurunuz. Bu sitedeki bilgiler nedeniyle doğabilecek her türlü zarardan Turkuaz Dental sorumlu tutulamaz.

TEKNİK DESTEK POLİTİKASI

Turkuaz Dental'in websiteleri olan www.turkuazdental.com ve www.e-turkuazdental.com'da bulunan teknik destek formları Turkuaz Dental destek ekibine online olarak ulaşmaktadır:

 • CAD/CAM ile ilgili formlar genellikle ilk yarım saatlik dilim içerisinde değerlendirilip uzaktan bağlantı yazılımı Teamviewer kullanılarak çözülmektedir.
 • Turkuaz Dental, çoklu-kanal Teamviever lisansına sahiptir. Aynı anda birden çok bağlantı yapabilmektedir. Bu anlamda bir kişi birden çok Teamviewer bağlantısı yapabildiği gibi aynı anda -örnek olarak 3 kişi- çoklu-bağlantı yapabilmektedir.
 • Bu sitelerdeki formlar en kısa ve en etkin şekilde Turkuaz Dental teknik destek ekibinin yardımcı olmasını sağlamaktadır.
 • Turkuaz Dental personeline kişisel yada ofis telefon numaralarından ulaşmak işinizi hızlandırmak yerine yavaşlatacaktır.
 • Gerekli tüm bilgileri online formlar ile sağlamış olmanız Turkuaz Dental ekibinin çalışmasına yardımcı olacak ve daha hızlı bir müdaheleyi mümkün kılacaktır.
 • Porselen konusundaki destek talepleri de en hızlı şekilde değerlendirilir ve yetkili Turkuaz Dental demonstratörü tarafından cevaplandırılır.
 • E-satışlar için eğer varsa sipariş kodunuzu bildirmeniz size daha hızlı yardımcı olmamızı sağlayacaktır.
 • Bu siteleri ve sitelerdeki formları kullandığınızda belirtilen tüm şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.
GENEL TEKNİK DESTEK ŞARTLARI
 1. Turkuaz Dental'in teknik destek verebilmesi için
  • Bilgisayarınız açık olmalı
  • İnternete bağlı/açık olmalı
  • Teamviewer çalışıyor olmalı
 2. Sorunuzu yada sorununuzu websitemiz üzerinden raporladıktan sonra en kısa sürede Turkuaz Dental teknik ekibi size bağlanacaktır. Lütfen formu doldururken olabildiğince net ve anlaşılır bir şekilde, kısaca sorunuzu yada sorununuzu tarif ediniz.
TEAMVIEVER İLE İLGİLİ SORULARINIZ
 1. Teamviewer kullanımı hakkında sorularınız için buradan bilgi alabilirsiniz.
 2. Eğer bilgisayarınızda Teamviewer kurulu değilse buradan indirebilirsiniz.
 3. İndirdiğiniz Teamviewer'ın nasıl kullanılacağı konusunda bilgiyi buradan alabilirsiniz.


TASARIM

Kodlama: Sitebase Metin içeriği ve görsel tasarım: Levent Ak Bu site tasarımının her hakkı (içerik, dizayn ve kodlama) saklıdır.


YUKARI