Logo

HAKKIMIZDA TURKUAZ DENTAL HAKKINDA HERŞEY


TURKUAZ DENTAL EKİBİ

Turkuaz Dental, gelişen teknolojiyi ve yenilikleri yakından izleyerek dental sektöre protetik ürünler konusunda katkı sağlamak amacıyla kuruluşundan bu yana bilimsel çalışmaları rehber kabul ederek faaliyetlerine devam etti. Teknolojinin ulaştığı son basamakları hedef seçmiş bir firma olarak bilim ve sanatın el ele ortaya çıkardığı ürünleri Türk Dişhekimi ve Teknisyenlerine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kendi bölgelerinde müşteri memnuniyetini amaç edinmiş olan yetkili bayiileri vasıtası ile ürün tedariki ve teknik servis sağlayan Turkuaz Dental Türkiye'nin her yerine ulaşan bir satış ve hizmet ağına sahiptir.


Hakan
HAKAN HEKİMOĞLU

Firma yöneticisi, dişhekimi. E-posta

Jale
JALE HEKİMOĞLU

İthalat/ihracat, kimya mühendisi. E-posta

Uğur
LEVENT AK

CAD/CAM iş geliştirme ve reklam, dişhekimi. E-posta

Levent
BERKAN YAVUZ

Yerel pazar satış departmanı. E-posta


WEB MAĞAZAMIZ & ONLINE SATIŞ

Turkuaz Dental, kalitesi ispatlanmış ürünleri en hızlı, en güvenilir ve avantajlı satın alım koşulları ile sunabilmek amacıyla bir yenilik olarak e-turkuazdental.com platformunu dental profesyonallere sunmaktadır. Online olarak e-turkuazdental.com platformundan yapılan bütün siparişlerde tüm ürünler indirimlidir. Havale ile yapılan ödemeler için ekstra indirimler mevcuttur. E-turkuazdental.com SSL güvencesi altında olup, tamamen güvenli web mağazamızın teknik altyapısı ideasoft tarafından sağlanmaktadır.

 

EĞİTİM PROGRAMLARI

Turkuaz Dental'in en önemli değerlerinden birisi olan eğitim programları dört seviyede yürütülmektedir. Periyodik olmayan bu organizasyonlar hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki başlıklardan alabilirsiniz:

TEKNİK DESTEK ALANI

Teknik destek taleplerinizi de e-turkuazdental.com adresinden yapabilirsiniz. Burada teknik destek başvurulurı aşağıdaki kategorilerden yapılabilir:

Teknik destek için nasıl talep oluşturulur.

 

 


YUKARI