Logo

SMILE LINEPREMIUM ENSTRUMANLAR & DENTAL PRESTİJ


N.ERA: YENİ NESİL PORSELEN FIRÇA

15 yıldır bir rüya olan bir çözüm, artık bugün bir gerçeğe dönüşüyor. Büyük soru şuydu ki, öyle bir porselen fırçası olsun ki:
- Kolinsky kalitesinden daha iyi olsun
- Uç noktasındaki keskinliği Kolinsky’den daha iyi olsun
- Güzel bir rezilyensi olsun ve şeklini muhafaza edebilsin
- Kolinsky’den çok daha uzun süre kullanılabilsin

N.era fırçaları dental endüstride şimdiye kadar görülmemiş uzay-çağı filamanları ile üretilmiştir. Burada bir takım kimyasal işlemlerden geçen poliamid benzeri fiberlerden bahsetmekteyiz.

Image Description
N.era fırçalarının yüksek rezilyensi uç noktada üstün bir keskinlik sağlar

 

ÖZELLİKLERİ:

  • Su emilimi, tepe noktasındaki stabilite, esneklik/dayanıklılık gibi özellikleri Kolinsky fırça kıllarına göre (eğer eş değilse) daha güçlüdür.
  • Kullanım olarak N.era fırçaları Kolinsky fırçalarına göre çok daha uzun ömürlüdür. Kolinsky fırçaları bir süre süre sonra özelliklerini kaybederken N.era fırçaları ilk günkü gibi kullanılabilmektedir.
  • Smile Line üstün kalite yanında “sabit kalite”yi de sunmayı amaçlamaktadır. N.era fırçalarının kimyasal üretim süreçleri nedeniyle tüm üretim lotlarındaki tüm üretimler aynı kalitede olacaktır.

MACCHIATO

Image Description
Macchiato #8

Su ile ideal şekilde ıslatıldığında yüzlerce filamandan oluşan fırça demetinin tepesi tek bir nokta haline gelmekte ve üstün bir porselen yükleme olanağı oluşmaktadır. 5-6 ay sonra bile ilk günkü halini koruyan Macchiato (#8) porselen yükleme için çok idealdir.

CAPUCCINO

Image Description
Capuccino #6

Yine porselen yükleme için dizayn edilmiş olan bu fırça Macchiato’nun daha ufak ve daha kompakt şeklidir. İdeal nem ve ıslaklık özelliği ile Capuccino detayları rahat çalışmak isteyenlere muhteşem bir konfor sunmaktadır.

MOKA

Image Description
Moka #4

Ufak eklemeler, modifikasyonlar, düzeltmeler için idealdir. Düşük miktarda porselen eklemeyi sevenler için de ideal bir porselen yükleme fırçası olabilir. Glazür içn büyük gibi gözükse de fırçanın tepe noktası o kadar keskindir ki rahatlık ile glazür amaçlı da kullanılabilir

RISTRETTO

Image Description
Ristretto #1

Ristretto, İtalyanların Espresso kahvesinin küçüğüne verdikleri isimdir, küçük shot bardağında gelir ancak son derece güçlü ve enerji dolu bir kahvedir. Ristretto, makyaj ve glazür için ideal bir fırçadır. Son derece itina isteyen makyaj detayları küçü ve keskin tepesi ile rahatlık ile işlenebilir.

VİDEO

Aşağıdaki video ile N.era Brrrush fırça setinin üstün kullanım özelliklerini izleyeyabilirsiniz.

 

 

BROŞÜR

Broşür ve flyer'ları aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz:

N.Era

 


YUKARI