Logo

SMILE LINEPREMIUM ENSTRUMANLAR & DENTAL PRESTİJ


N.ERA BRRRUSH: DİJİTAL DEVRİN FARK YARATAN FIRÇASI

N.era bRRRush, devrimsel N.era başlıklarını kullanan ve tutucu kısmında frezelenmis bir bölüm içeren eşsiz bir fırçadır. Frezeli kısım işaret parmağı tırnağı için yapılmıştır ve son derece etkileyici bir şekilde porseleni kondanse eder, hava boşluklarını önler ve bu sayede son derece kolay bir şekilde porselen uygulanır.

Bu titreşim ve vibrasyon özelliği ile hava boşlukları ve olası poroziteler önlenirken, özellikle pişim sonrası insizal bölgede ortaya çıkan istenmeyen görüntüler engellenir. Titreşim özelliği ile porseleninin nasıl kondanse edildiği ile ilgili kısa videoyu aşağıdaki panelden izleyebilirsiniz.

Image Description
N.era fırçalarının yüksek rezilyensi uç noktada üstün bir keskinlik sağlar

N.era bRRRush, titresim efekti yaratarak fırça ucuna alınmıs dagınık porselen parçasını toplar, porseleni kondanse eder, hava bosluklarını yok eder. Bu sayede porozite ve buna baglı problemler önlenmis olurken aynı zamanda daha kolay bir porselen yükleme mümkün olur. Resimde soldan saga porselenin nasıl kondanse oldugu görülmektedir.

N.era bRRRush fırçalarının uç (fırça) kısmı modülerdir ve standart olarak devrimsel N.era fiber fırça uçları gelmektedir. Ancak modüler Kolinsky fırça uçları da bRRRush fırça tutucusuna monte edilebilir. Dolayısı ile eğer varsa hem Kolinsky hem de N.era fırça uçları ile çalışılabilir.

 

Image Description
Titreşim özelliği ile porselen fırça ucunda kondanse edilir ve hava boşlukları elimine edilir.

 

VİDEO

Aşağıdaki video ile N.era Brrrush fırça setinin üstün kullanım özelliklerini izleyeyabilirsiniz.

 

BROŞÜR

Broşür ve flyer'ları aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz:

N.Era Brrrush

 

SATIN ALIN

 

 

 


YUKARI