Logo

SMILE LINEPREMIUM ENSTRUMANLAR & DENTAL PRESTİJ


SMILE CAPTURE: AKILLI TELEFONLAR İÇİN AKILLI FOTOĞRAFÇILIK

Anında görüntü transferi, sosyal ağda bilgi paylaşımı... bugün birçoğumuz modern teknoloji ortamında bilgi paylaşıyoruz. Şüphesiz ki dental fotoğrafçılık ta bu paylaşımlar içinde hekim ve laboratuvar arasındaki en önemli argümanlardan bir tanesi.

 

Image Description
iPhone ile son derece basit bir şekilde yüksek kalitede ağız-içi fotoğraflar çekilebiir.


Smile Capture son derece basit bir şekilde Smile Lite' a adapte edilir ve iPhone* ile yüksek kalitede ağız-içi fotoğraf çekmenize yarar. Görüntü filtreli (günışığı LED) yada filtresiz (polarizing Style lensi) şekilde alınabilir. Aynı basitlik ile video kaydı da yapılabilir. Smile Capture herhangi bir eğitim gerektirmeksizin kolayca kullanılabilir. Bir kaç deneme sonrasında yüksek kalitede ağız-içi fotoğraflar yakalayabilirsiniz.

  • * Uygun modelleri: 4 - 4S - 5 - 5S
  • iPhone sete dahil değildir.
  • Smile Lite sete dahil değildir.

APP: APPSTORE UYGULAMASI

Kullanıcı dostu arayüzü hekimi baştan sona yönlendirir. Hasta adının girilmesinden fotoğraf çekimi ve kalibrasyona kadar tamamen basit bir şekilde çalışılır. Uygulama Appstore'dan indirilebilir.

 

SMILE LITE: ÇIĞIR AÇAN RENK ANALİZ CİHAZI

Smile Lite ile artık renk almak hayal edemeyeceğiniz kadar kolay ve güvenli. Uygun araçlar kullanılmadığında renk almak çok riskli olabilir ve estetik restorasyon sürecinde başarısızlıklara yol açabilir. Ortam ışığı (yoğunluk, kalite) ve çalışma ortamı gibi faktörler doğru renklerin yanlış algılanmasına sebep olabilir. Stres düzeyi, göz yorgunluğu gibi insani faktörler de bir takım hatalara yol açabilir.


5500o K (gün ışığı) kalibreli LED ile donatılmış Smile Lite, dışarıdaki havanın durumuna (güneşli, bulutlu vb.) yada gün içindeki zamanın ne olduğunu bakılmaksızın doğal istikrarlı ve güvenilir ışık sağlar. Özel polarizasyon filtresi ışık yansımasını inanılmaz derecede ortadan kaldırır renk algısını, derinliğin ve transparanlığın anlaşılmasını kolaylaştırır. Mamelon yapısı ve benzeri diş karakterizasyonları son derece net bir şekilde algılanabilir.

Image Description
Polarizasyon filtresi ile günışığı simule edilirken diş karakterizasyonu analiz edilebilir.

 

VİDEO

BROŞÜR VE DOKÜMANLAR

Broşür ve flyer'ları aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz:

Smile Lite Sıkça Sorulan Sorular

 

SATIN ALIN

 

**Apple ve iPhone Apple Inc'a ait tescilli markalardır. - App Store Apple Inc'a ait hizmet markasıdır.


YUKARI