Logo

DEKEMADÜNYANIN EN HASSAS ISIL İŞLEM FIRINLARI


QR OKUYUCU

Sadece tek bir tıklama ile bir döngü programlayın. Mevcut ürün yelpazesindeki tüm fırınlar, bir DEKEMA özel QR okuyucu ile döngüleri programlamak için donatılmıştır. QM kodları rahat bir şekilde DEKEMA internet veri tabanında temin edilmiştir. Döngüler de geçici olarak başlatılabilir. İlgili bilgiler,kullanıcı, program, program parametreleri, zaman ve bunun gibi, fırının içindeki kalite yönetiminde saklanır.

 

MICRO PEARLS (MİKRO İNCİLER)

Mikro İnciler güvenle konumlandırmak ve diş restorasyonlarına destek sağlamak için 1.550 °C’ye kadar sinterleme işlemi sırasında oluşan sürtünmeye ve daralmayı önler.
Mikro inciler yüksek sıcaklıklı seramiklerden yapılmıştır. Çapı 0.4 mm ve 0.6 mm arasında olan küresel şekilleri ile mükemmel diş uygulamaları için uygundur. Bu sinterlenmiş boncuk şeklindeki inciler diş restorasyonunda büzülme sırasında oluşan bozulmaları engeller. Mikro incilerin kimyasal bileşimi, diş restorasyonlarının temiz sintirlenmesi için garanti verir. Diğer bir yandan, tabakalaşmanın uzun süre kullanılırlığını geliştirdik.

En az sürtünde sağlamak için mikro incilerin sadece bir tabaka için uygulanmasını öneriyoruz. DEKEMA bu yüzden, isteğe bağlı olarak AUSTROMAT baSİC ve AUSTROMAT µSiC’e adapte olabilen sinterleme plakaları yarattı. AUSTROMAT 664 iSiC’in orjinal plakası zaten mikro inci sinterleme için adapte edilmiştir.


DEKEMA VAKUM POMPASI

DEKEMA vakum seramik fırınları için özel pompalar sunmaktadır. DEKEMA ile birlikte dünyada kabul görmüş pompa üreticisi KNF tarafından diş teknolojisinin gerekleri doğrultusunda üretilmiştir. Ürün sadece DEKEMA tarafından teslim edilir. Yoğunlaşmayı ve aşınmayı azaltmak için pompa kafaları özel kaplamalarla giydirilmiştir. Düşük bakımlı pompa, 20 mbar altında güvenilir vakum oluşturur.

 

DEKEMA TRIXPRESS

DEKEMA trixpress sistemi, AUSTROMAT press-i-dent fonskiyonları için uyarlanmış 100 g, 200 g, 380 g arasında halka boyutları içerir. Bu üç boyut, birbirinden bağımsız 14 adet köprü için bütün pres ve overpres tekniklerini kapsar. Tek kullanımlık yer tutucular istendiği gibi düzeltildiği zaman, aynı anda 30 g a kadar porselen ve/veya aynı anda beş farklı renkte tek presleme yapabilir. Kullanılan pres ingotları, porselen dağıtımı yaparak çeşitli pistonlar için optimize edebilir.

SONUÇ: MÜKEMMEL PRES VERİMLİLİĞİ
Bütün bu süreçler, trixpress’in gerçek potansiyelini görmeniz için birer adımdı. İşlenmiş çeşitli pres ingotları, çeşitli renklerde küçülmeyi mutlak minimuma indirmiştir. Geliştirilmiş tek halka, önceden yaptğınız 3,4 hatta 5 halkanın işini yapar. Mumlama aşaması, yatırma aşaması, ısıtma aşaması, pres döngüsü, çıkarma aşaması. Üstün pres verimliliği, üstün zaman verimliliği.


TUTUCULAR VE SİNTER ARAÇLARI

AUSTROMAT 664 iSiC sinterleme araçları standart DEKEMA cımbızlarıyla çekilecek ölçüde tasarlanmıştır.
AUSTROMAT baSİC ve AUSTROMAT μSiC halkaları yan açıklıklardan bir mandal aracı ile tabanı altından tutarak,(baSİC için opsiyonel) yüksek sıcaklıktaki fırını yüklemek ve boşaltmak için uygundur.

Sinterleme nesneleri kontamine olmamalıdır. DEKEMA sinterleme odasının içini temiz bir atmosferde tutmak ve sinterleme nesnelerine doğru destek oluştururmak için zaman ve çaba harcamaktadır. Özel malzemelerden yapılmış plaka ve patentli halka sistemi, yüksek sıcaklık değişimlerinde dayanıklılık ve istikrar için optimize edilmiştir.
The AUSTROMAT 664 iSiC 65 mm çapında bir sinterleme plakasıyla teslim edilir. Bu, isteğe bağlı olarak iki aşamalı sinter için halkalar ve plakaların ikinci çifti ile donatılmış olabilir.
The AUSTROMAT baSiC her zaman bir seviyede sinterleme yapar. Aynı zamanda, 100 mm çapa kadar olan kaplanmamış birimleride sinterleyebilir.
The AUSTROMAT µSiC, AUSTROMAT baSiC ile aynı temel plaka ve halkaları kullanır. Bu 150 mm toplam istiflenebilir yüksekliği sağlar ve çeşitli düzeylerde ayrılabilir.


DOKÜMANLAR

DEKEMA fırın ailesine ait ürünler ve detayları için aşağıdan broşür ve flyer dosyalarını indirebilirsiniz.

Broşür

 


YUKARI