Logo

DEKEMADÜNYANIN EN HASSAS ISIL İŞLEM FIRINLARI


MÜMKÜN OLDUĞUNCA BASİT, GEREKLİ OLDUĞU KADAR DETAYLI !

MÜKEMMEL SONUÇLAR – HİÇ OLMADIĞI KADAR BASİT

AUSTROMAT’ın kontrolünü, yüksek-çözünürlüklü dokunmatik ekran üzerinden veya akıllı telefonunuz ile yapabilirsiniz. Hatta tek bir tıklama ile fırınlamayı başlatabilirsiniz. Tüm süreçlerde "kendini-açıklayıcı" kullanıcı arayüzü kolay adımlar ile size rehberlik eder.

Image Description AUSTROMAT 624 AUSTROMAT 654 AUSTROMAT 674 Austromat μSiC
Tüm DEKEMA fırınları sürdürülebilir "hassasiyet" ve "yüksek detay" sunmaktadır.
HER ŞEY MÜMKÜN

Mouse veya klavye ile çalışmayı tercih eder misiniz? USB ile fırına bağlayın ve çalışmaya başlayın.

EVİNDE HİSSET

Kullanıcı arayüzü tüm modellerde benzerlik gösterir. Yeni DEKEMA fırınınıza kolaylıkla adapte olacaksınız..

DEKEMA BASE

Birbirinden farklı bin adet pişim, pres ve sinterleme programı DEKEMA veri tabanından kayıt edilir ve saklanır. Yükle ve çalışmaya başla – bu kadar basit!

DEKEMA AUTODRY

DEKEMA AUTODRY restorasyon sıcaklığını ve pişirilen restorasyon ile pişim haznesi arasındaki mesafeyi düzenler. Ve bunu hassas ve hızlandırılmış kurutma, ısıtma ve soğutma aşamaları için titreşimsiz asansörle birlikte yapar.

DEKEMA CHECK

Program çalışırken, dahili test rutinlerinin parametrelerini sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Otomatik tanı rutin sistemi, servis aralıklarını belirlemek için tüm sistem bileşenleri için entegre edilmiştir

DEKEMA CUSTOMIZE

AUSTROMAT fırınları eloksallı bir muhafazaya sahiptir. Bu aşınmayı azaltır, fırını en iyi şekilde tutar ve kaliteyi garanti eder. Kimileri fırını kişiselleştirmek isteyebilir. Özel çalışmalar istek üzerine yapılabilir.

DEKEMA CONNECT

Dekema bağlantının sınırsız olanakları aracılığıyla, AUSTROMAT’ı ortaya çıkarın. AUSTROMATınızın yazılım seçeneklerini etkinleştirin: Online olun ve fırınlarınızın dünyasını tamamen değiştirin.

BU İŞİ DAHA ÖNCE NASIL YAPTIK?

DEKEMA veri tabanına doğrudan erişim. Neredeyse her üretici tarafından oluşturulan pişim, pres ve sinterizasyon programı korunur ve istenildiği zaman indirilebilir. İnternet erişimi, uzaktan kontrol, açık protokol, SAP veya Oracle gibi ERP sistemlerine entegrasyon da mümkündür. Daha başka ne istenebilir?

.

DOKÜMANLAR

DEKEMA fırın ailesine ait ürünler ve detayları için aşağıdan broşür ve flyer dosyalarını indirebilirsiniz.

Broşür

 


YUKARI