Logo

İNSAN KAYNAKLARI DİNAMİK VE PROFESYONEL BİR EKİBE KATILIN


MİSYONUMUZ

Müşteri ilişkilerimizin temelinde birebir eğitim ve satış sonrası maksimum teknik destek mentalitesi yatmaktadır. Bu nedenle Turkuaz Dental servisini verebileceği ürünü seçer ve bu ürünü gerçekten ihtiyacı olan klinik ve laboratuvarlara çözüm olarak sunar.

Satış sonrası son-kullanıcıyı ürünle baş başa bırakmıyoruz, operatörün ürünü gerçekten layığı ile kullanabildiğinden emin olmak istiyoruz. Bir Turkuaz kültürü haline gelen bu anlayışımız, bayilerimiz tarafından da bir prensip olarak benimsenmiştir.

VİZYONUMUZ

Turkuaz Dental olarak dünyada gelişen yeni global standartları eşzamanlı olarak Türk diş profesyonellerine ulaştırıyoruz. Bu sayede çok iyi uygulamacılar olduğunu bildiğimiz hekim ve teknisyenlerimize yeni bakış açıları kazandırdığımızı düşünüyoruz.

Bugüne kadar etkin ve güncel çözümler üretmeye çalıştık. Bundan sonraki dönemlerde de küresel trendleri ulusal sınırlar içinde temsil etmeye devam etmek öncelikli hedefimiz olacaktır.

UYGUN POZİSYONLAR

Şu an herhangi bir açık pozisyon bulunmamaktadır. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

 

 

LİNKLER

 

BİZE ULAŞIN!

Turkuaz Dental'in ihtiyacı olan profesyonel konumlar buradan ve LinkedIn üzerinden duyurulmaktadır. Eğer açıklanan pozisyona misyon ve visyonunuzun uygun olduğunuzu düşünüyorsanız CV'nizi buraya mail atabilirsiniz.

 


YUKARI