Logo

HABERLER TURKUAZ DENTAL HAKKINDA HERŞEY


CERRAHİ PLANLAMA YAZILIMI: CODIAGNOSTIX

 

coDiagnostiX, kısa vir süre öncesinde kadar Straumann® tarafından geliştirilmekteydi. Straumann'ın Dental Wings'in %45'ini satın almasıyla beraber coDiagnostiX'in geliştirme ve satış hakları Dental Wings firmasına geçmiş oldu. coDiagnostiX'in başlıca iki fonksiyonu vardır:

  1. Tomografi datasını kullanarak pre-operatif implant cerrahisi için planlama yapmak
  2. Yapılan planlamaya göre cerrahi-rehber tasarlamak ve üretim için data oluşturmak
AÇIK-SİSTEM

coDiagnostiX yaklaşık 2000 implantı içeren bir kütüphaneye sahiptir. Bununla birlikte birçok sleeve entegrasyonu da içermektedir. Ayrıca kullanıcı kendi implant yada sleeve sistemini oluşturabilir. Açık-sistem sayesinde planlama gayet esnek bir şekilde gerçekleştirilebilir.

İKİ PLANLAMA MODU

coDiagnostiX EASY ile son derece basit bir şekilde planlama ve rehber dizaynı yapılırken coDiagnostiX STANDARD ile yazılımın daha ileri fonksiyonları da kullanılabilir.

PROTETİK YAKLAŞIMLI PLANLAMA

Kapsamlı görüntüleme biçimleri ve gerçek protetik-yaklaşımlı planlama kullanıcılara çok daha rahat ön görülebilir sonuçlar sunmaktadır. DWOS CAD ortamından doğrudan coDiagnostiX içine aktarılan protetik dizaynlar sayesinde cerrahi ve protetik süreçlerin daha da çok entegre olduğu bir dönem başlamaktadır.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

 

 


YUKARI