Logo

HABERLER TURKUAZ DENTAL HAKKINDA HERŞEY


3M Lava™ Ultimate: 3M ESPE Yenadent D43 MAKİNASINI ONAYLADI

Yenadent D43 makinasının 3R-sistemli versiyonu Alliance sistem altında olmak kaydıyla 3M ESPE tarafından 3M Lava™ Ultimate materyali için onaylandı.

Sistemin daha fazla 3M dijital materyali için onaylanması için çalışmalar devam ediyor. 3M Lava™ Ultimate materyali 3M ESPE dijital dental divizyonu bayisi olan Turkuaz Dental'den temin edilebilir. Taraflar ve komponentler hakkında detaylar:

  • Alliance Sistem: Turkuaz Dental tarafından geliştirilen Alliance Sistem materyal ve CAM kalitesini garanti ederken dişhekimi, kendisine gelen protetik çalışmanın CAD/CAM ile yapıldığından ve gelen ürünün markasından emin olur. Aynı zamanda Alliance sistemde CAD/CAM ekipman ve sarfları bir takım ekonomik avantajlar ile son-kullanıcılara sunulur. Bu nedenle son-kullanıcılar sarf giderlerini Turkuaz Dental'den tedarik etmektedirler. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.
  • Yenadent D43 (3R-Sistemi ile): Yenadent D43 makinasının 5-eksenli versiyonunda 3R-aparatı opsiyonel olarak takılabilir. Bu sistem ile işlenmiş 3M Lava™ Ultimate bloklar 3M tarafından St. Paul'deki laboratuvar ortamında test edilmiş ve Türkiye marketi için onaylanmıştır.
  • 3M Lava™ Ultimate: 3M'in devrimsel rezin nano-seramik ürünü geniş endikasyon yelpazesinde konforlu ve güvenli kullanım sahaları açmaktadır. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Konu hakkında 3M ve Turkuaz Dental tarafından yapılan basın açıklamasına buradan erişilebilir.

3M Lava™ Ultimate: HIZLI.SERT.KOLAY.

 


YUKARI