Logo

HABERLER TURKUAZ DENTAL HAKKINDA HERŞEY


EOS 25. YILINI YENİ BİNASINDA KUTLUYOR

Lazer sinterleme teknolojisinin öncülerinden EOS (Krailling/Almanya) geçtiğimiz temmuz ayında 25. yılını partnerleri ile birlikte kutladı ve aynı zamanda EOS Teknoloji Merkezi’nin açılışı da yapıldı.

17.000 m² taban alanına sahip yeni bina, EOS’un üç ana hedefini (yenilik, kalite ve sürdürülebilirlik) hem müşteriler hem de çalışanlar için somutlaştırmaktadır. Network ağı şeklinde genişletilmiş alüminyum parlak cephesi ile bina 3-boyutlu bir etki yaratmakta ve EOS teknolojinin mükemmel bir yansımasını oluşturmaktadır.

Image Description

Yenilik - Kalite - Sürdürülebilirlik prensipleri ile EOS 25 başarılı yılı geride bıraktı

 

“Şeffaf Bina” olarak ta adlandırılan EOS Teknoloji Merkezi’nin temeli 2012 yılında atılmıştır. Üç katlı binanın temeli için 31.000 m³ toprak kazılmış ve bina için 9.000 m³ beton için kullanılmıştır.

300 çalışanın bulunduğu bina yenilikçi teknoloji alanları, konferans ve eğitim salonları, atölyeleri ve laboratuvarları ile donatılmıştır. EOS’un dünya üzerinde 600’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

EOS’un DMLS (Direk Metal Lazer Sinterleme) teknolojisi ile 2005 yılından beri kron ve köprüler üretilmektedir. Dünya çapında her yıl yaklaşık 6.8 milyon üye kron/köprü üretilmektedir.

 

 


YUKARI