Logo

HABERLER TURKUAZ DENTAL HAKKINDA HERŞEY


KAYSERİ'DE DİJİTAL DİŞHEKİMLİĞİ TOPLANTISI

Kayseri Hilton otelde 20 Aralık 2014’te Kayseri Dişhekimleri Odası’nın katkılarıyla “Dijital Dişhekimliği” toplantısı yapıldı. Dişhekimlerinin ve üniversitelerden akademisyenlerin yoğun olarak ilgi gösterdiği toplantıda Dental Wings firmasının global satış müdürü Michel Divet ve Turkuaz Dental firmasınnın CAD/CAM departman sorumlusu Dt. Levent Ak birer sunum gerçekleştirdiler.

Michel Divet gelecek süreçlerde dijital analiz/ölçüm/tasarım olarak Dental Wings firmasının projelerinin dişhekimi ve diş teknisyeninin günlük iş –akışını nasıl değiştireceğini açıklarken özellikle 2015 IDS fuarında tanıtılacak olan ağız-içi tarayıcı yoğun ilgi gördü.

Image Description

Hilton otelde gerçekleşen orgainizasyonuna birçok dişhekimi katıldı

 

“Otoinşa teknolojileri içinde lazer sinterlemenin dişhekimliğindeki yeri” konu başlığı ile bir sunum gerçekleştiren Levent Ak, dijital dişhekimliğinin doğru tarifinin önemine vurgu yaparken dijital metal altyapıların neden hala günümüz ve gelecek dişhekimliği açısından önemli olduğunu açıkladı.

Toplantıdan sonra gerçekleştirilen yemekte Kayseri Dişhekimleri Odası Başkanı Dt. Emrullah Maraş sunumları gerçekleştiren konuşmacılara birer plaket sundu.

 

 


YUKARI