Logo

HABERLER TURKUAZ DENTAL HAKKINDA HERŞEY


YENİ SMILE LINE KLİNİK ÜRÜNLERİ

FLEXIPALETTE

Bir grup klinisyen ve araştırmacıdan oluşan Styleitaliano ile birlikte Smile Line’ın geliştirdiği Flexipalette, intra-oral fotoğrafçılık ile ilgilenen dental profesyonellere eşsiz bir deneyim sunuyor. Flexipalette, bir seri kontrat oluşturan innovatif apareyden oluşmaktadır.

Flexipalette, bükülebilir bakır levhaların hipo-alerjen özellikte plastimed (bir çeşit lateks içermeyen medikal sınıf silikon) ile kaplanması ile yapılmıştır. Devamı...

 

 

MY SHADE GUIDE

Renk skalaları endüstri lideri firmalar tarafından dental markette yaygın olarak dental laboratuvarlar için üretilmektedir. “My Shade Guide” ile Smile Line dental profesyonellere kendi günlük iş pratiğine göre kişiselleştirilmiş renk-skalalarını yapabilme olanağını sunuyor.

Kendi kompozit yada porselen renk-skalası tablarınızı yapabilmeniz için gerekli tüm komponentler ve araçlar set halinde My Shade Guide ile gelmektedir. Devamı...

 

 

N.ERA PORSELEN FIRÇALARI

15 yıldır bir rüya olan bir çözüm, artık bugün bir gerçeğe dönüşüyor. Büyük soru şuydu ki, öyle bir porselen fırçası olsun ki:
- Kolinsky kalitesinden daha iyi olsun
- Uç noktasındaki keskinliği Kolinsky’den daha iyi olsun
- Güzel bir rezilyensi olsun ve şeklini muhafaza edebilsin
- Kolinsky’den çok daha uzun süre kullanılabilsin

N.era fırçaları dental endüstride şimdiye kadar görülmemiş uzay-çağı filamanları ile üretilmiştir. Devamı...


 

 

 


YUKARI