Logo

DENTAL WINGSİMPLANT MODÜLÜ VE CUSTOM ABUTMENT TASARIMI


DWOS™ IMP: IMPLANT PROSTHETICS

CAD/CAM prosesleri ile üretilen protetik altyapılarda implant çalışmalarının oranı gün geçtikçe artmaktadır. Protetik dizayn ile implant planlamasının entegrasyonu vazgeçilmez bir yardımcı olacaktır. Tüm Dental Wings yazılımları gibi implant modülü de Türkçe'dir.

 
BİRÇOK İMPLANT SİSTEMİNE ERİŞİM

Değişik üreticilerden sağlanan (orijinal yada üçüncü-parti üretici) implant kütüphaneleri ile tüm major implant sistemlerine erişim mümkün olmaktadır. Buna ek olarak, kullanıcılar kendi implant kütüphanelerini oluşturabilirler. Straumann® kütüphaneleri ise orijinal olarak kurulum ile birlikte gelmektedir.

EMSALSİZ ENDİKASYON GENİŞLİĞİ

  • Custom-abutment'lar
  • Custom gingiva-formerlar
  • SRB: Screw-retained bars (vida-tutuculu barlar)
  • SRB: Screw-retained bridges (vida-tutuculu köprüler)

 

DWOS™ SYNERGY

Synergy™: Gerçek protetik-tabanlı planlama ve kapsamlı görüntüleme kullanıcıların ileri cerrahinin gerektiği durumlarda bile öngörülebilir sonuçlara ulaşmasını sağlar. DWOS™ CAD yazılımından protetik tasarımların doğrudan coDiagnostiX™’e aktarılması pre-operatif protetik ve cerrahi planlamaların entegrasyonunu mümkün kılar ve protez-odaklı implant planlaması için yepyeni bir dönemi işaret eder!

coDiagnostiX™ ve DWOS™ CAD ile ortak planlama

 

VİDEO

Dental Wings IMP yazılımına ait demonstrasyon videosunu aşağıdan çalıştırabilirsiniz.

 

TEKNİK DOSYALAR

Dental Wings CAD yazılımlarına ait tenik bilgileri aşağıdaki linklerden bilgisayarınıza indirebilirsiniz. PDF formatındaki bu broşürlerden yazılımlara ait detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz..

CAD Yazılım Broşürü Dental Wings Katalog


YUKARI