Logo

ÖLÇÜ TARAMA KLİNİKLER İÇİN 3-BOYUTLU FAKS MAKİNESİ - ALJİNAT VE SİLİKON ÖLÇÜ TARAMA


DENTAL WINGS ISERIES

Dijital dişhekimliğine en hızlı giriş yapmanın yolu klinik-laboratuvar iletişimini Dental Wings iSerisi ölçü-tarayıcısı ile hızlandırmak. Dental Wings iSerisi scanner, silikon ve aljinat ölçüleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde tarayabilmektedir. Hasta koltuğunda iken hastaya ait ölçü monitörde yada ekranda kontrol edilebilir, hasta ile birlikte incelenebilir. Bir çok potansiye problem elimine edilmiş olur.

Image Description
i-serisi scanner ile ölçüler hızlı ve hatasız şekilde taratılıp internet üzerinden üretime gönderilebilir.

Dental Wings i-Serisi scanner silikon ve aljinat ölçüleri hızlı ve hatasız bir şekilde okuyabilmektedir. 3-kamera 1-lazer teknolojisi ile birlikte 5-eksenli geniş hacimli hareket özgürlüğü i-Serisi scannerın dar şekilleri bile tarayabilmesini sağlamaktadır.

MERAK ETTİKLERİNİZ
  • Zorunlu yıllık bakım/update ücreti yok
  • Zorunlu aylık bağlantı ücreti yok
  • Tamamen Türkçe yazılım

 

VİDEO

iSeries ölçü tarayıcısı ile kapanışlı ölçü tarama videosu. Çift-taraflı ölçü kaşığı ile alınmış silikon ölçü ve 4 preperasyon taratılmaktadır.

 

DİJİTAL DENTAL DATA TRANSFERİ: NDN

Hasta ağzına ait tarama üretim için laboratuvara yada üretim merkezine ulaştırılmak durumundadır. NDN sistemi ile sadece tek buton ile datanın güvenli bir şekilde üretim merkezi yada laboratuvara ulaşmasınıı sağlar. Laboratuvar yada üretim merkezi protetik restorasyon yanında porselen yüklemesi için dijital modeli de dizayn edip üretmek durumundadır.

 

TEKNİK DOSYALAR

Dental Wings 3B-tarayıcılara ait tenik bilgileri aşağıdaki linklerden bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Pdf formatındaki bu broşürlerden scannerlara ait detaylı bilgilere ulaşabilir, cihazların karşılaştırmasını görüntüleyebilirsiniz.

3B Tarayıcı Broşür iSERIES Teknik Veriler

 


YUKARI