Logo

3B TARAYICILAR LABORATUVAR SİSTEMLERİ


DENTAL WINGS 7SERIES

Büyük/orta ölçekli laboratuvarların her türlü ihtiyacını karşılamak üzere her-şey-dahil konseptinde tasarlanmış ve geniş CAD yazılımı portföyü ile donatılmış laboratuvar tarayıcısı: 7serisi

Image Description
7serisi tarayıcı kapsamlı CAD yazılım paketlerine sahiptir

7Series'in yeni jenerasyonu, Dental Wings’in kümülatif mühendislik tecrübeleri ile en son geliştirilmiş teknolojik komponentlerin birleşimini yansıtmaktadır. 7Series, iki optik kamera ve bir video-asistan kamerası ile taramaların hızlandırılmasını ve kalitesini sağlar. Optimum hassaslık ve üretkenlik dar triangulasyon açıları oluşturuan lazer/kamera ilişkisi ile sağlanmıştır. Son nesil CMOS kameralar ile düşürülen “görüş-açısı” üstün çözünürlük elde edilmiştir. 7Series’in 5-akslı yapısı ile geniş tarama hacimleri rahatlıkla taranabilirken tarayıcının mekaniği arkasında da teknoloji harikası Windows 64-bit (gömülü) bilgisayar ve SSD bulunmaktadır.

YAZILIM PAKETLERİ

Tüm CAD yazılımları Türkçe olup tamamen açıktır. (Açık-sistem.) Zorunlu yıllık bakım/güncelleme ücreti yoktur, sisteminiz ücret ödemediğiniz zaman kapanmaz. İstenilen ekstra modül istenilen zamanda satın alınıp sisteme eklenebilir. 7serisi tarayıcılar iki pakette sunulmaktadır ve tüm paketlere SAM® SE artikülatör dahildir. Paketlerde aşağıdaki modüller bulunmaktadır:

 

DENTAL WINGS 3SERIES

Küçük/orta ölçekli laboratuvarların her türlü ihtiyacını karşılamak üzere a-la-carte konseptinde tasarlanmış ve standart CAD yazılımları ile donatılmış laboratuvar tarayıcısı: 3serisi

Image Description
3serisi tarayıcı a-la-carte CAD yazılım paketlerine sahiptir

3Series'in yeni jenerasyonu, Dental Wings’in kümülatif mühendislik tecrübeleri ile en son geliştirilmiş teknolojik komponentlerin birleşimini yansıtmaktadır. 3Series, bir optik kamera ve bir video-asistan kamerası ile taramaların kalitesini sağlar. Optimum hassaslık ve üretkenlik dar triangulasyon açıları oluşturuan lazer/kamera ilişkisi ile sağlanmıştır. Son nesil CMOS kameralar ile düşürülen “görüş-açısı” üstün çözünürlük elde edilmiştir. 3Series’in 5-akslı yapısı ile geniş tarama hacimleri ve ölçü kaşıkları rahatlıkla taranabilirken tarayıcının mekaniği arkasında da teknoloji harikası Windows 64-bit (gömülü) bilgisayar ve SSD bulunmaktadır.

YAZILIM PAKETLERİ

Tüm CAD yazılımları Türkçe olup tamamen açıktır. (Açık-sistem.) Zorunlu yıllık bakım/güncelleme ücreti yoktur, sisteminiz ücret ödemediğiniz zaman kapanmaz. 3Serisi tarayıcı CNB ve IMP yazılımları ile birlikte gelmektedir. İstenilen ekstra modül istenilen zamanda satın alınıp sisteme eklenebilir.

14 DAKİKADA 30 ÜYE TARAMA & CAD TASARIM!

 

MERAK ETTİKLERİNİZ

  • Zorunlu yıllık bakım/update ücreti yok
  • Zorunlu aylık bağlantı ücreti yok
  • Tamamen Türkçe yazılım

 

TEKNİK DOSYALAR

Dental Wings 3B-tarayıcılara ait tenik bilgileri aşağıdaki linklerden bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Pdf formatındaki bu broşürlerden scannerlara ait detaylı bilgilere ulaşabilir, cihazların karşılaştırmasını görüntüleyebilirsiniz.

3B Tarayıcı Broşür 3SERIES Teknik Veriler 7SERIES Teknik Veriler


YUKARI